Ücretsiz HTML/CSS C1 Kurumsal Tema

Ücretsiz HTML/CSS C1 Kurumsal Tema

C1 Kurumsal Tema HTML/CSS olarak geliştirilmiş, ücretsiz olarak indireceğiniz ve istediğiniz sisteme kolay bir şekilde entegre edeceğiniz hazır firma temasıdır.

ABCThemes gelişmiş ve kullanımı kolay WordPress temaları bulabileceğiniz bir web sitesidir. Kısa bir süre sonra yayına başlayacak olan ABCThemes yayınlayacağı ücretsiz temaları web sitemiz üzerinden paylaşıma sunacak.

C1 Ücretsiz HTML / CSS Kurumsal Tema

C1 (Corporate One) HTML/CSS kurumsal teması Boostrap kullanılarak geliştirilmiştir. Bu sayede telefon ve tablet ekranlarına da uyumlu olanın temanın fontu Open Sans fontudur. Ayrıca ihtiyaç duyulan ikonlar Fontawesome kullanılarak sağlanmıştır.

Ana sayfa, kategori sayfası ve sabit içerik sayfalarından oluşan dosyaları ile firma web siteniz için ihtiyaç duyacağınız tüm öğeleri barındırmaktadır.

Temaya ait ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

WTFPL lisansı ile dağıtılan C1 Kurumsal temasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İsterseniz yalın halde HTML/CSS olarak kullanabilir, isterseniz WordPress veya Joomla gibi hazır içerik yönetim sistemlerine entegre ederek kullanabilirsiniz.

Sağladığı lisans avantajı ile herhangi bir link veya bildirim yapmadan temayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kullanılan Araçlar

  1. jQuery
  2. Bootstrap 3.x
  3. Fontawesome

Resim ve Logolar

  1. Pexels
  2. LogoLogo

Font

  1. Open Sans

Form

  1. Bootsnipp

Aşağıdaki butonlar aracılığıyla tema demosunu inceleyebilir ya da temayı direk indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir